Marcin Prokop z serią podróżniczą w Onecie. Kiedy premiera?

  • Internet
  • Onet
Autor: rafs

Seria podróżnicza „Onet On Tour” powraca. Premiera cyklu już pod koniec lipca.

Tym razem cykl „Onet On Tour” będzie poświęcony Dalmacji. Przewodnikiem po tym rejonie Adriatyku będzie znany dziennikarz i podróżnik, Marcin Prokop.

Uwielbiam jeździć po świecie i opowiadać o tych podróżach po swojemu, więc jeśli tylko nadarza się okazja, w piętnaście minut pakuję walizkę, rzucam wszystko i jestem gotowy do drogi. Byłem w Chorwacji kilkukrotnie, zwykle jednak były to typowe, turystyczne wyjazdy – morze, plaża, leniwe smażenie się nad hotelowym basenem. Chciałem więc zobaczyć, co jeszcze ma ten kraj do zaoferowania w mniej oczywistych lokalizacjach. Dalmacja okazała się strzałem w dziesiątkę, bo można się tam zarówno pięknie zgubić w dzikiej przyrodzie, jak i zakosztować życia w murach przepięknych, antycznych miast i miasteczek. Zależało mi, żeby tę różnorodność, widzianą z mojej perspektywy, jak najlepiej pokazać mówi Marcin Prokop, dziennikarz, prowadzącym programu“Onet on Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”.

Razem z Marcinem Prokopem odwiedzimy popularne kurorty Dalmacji i mniej znane, choć równie zjawiskowe miejsca. Piękne widoki i poczucie humoru znanego dziennikarza to świetny materiał na wakacje. Mamy nadzieję, że zainspirujemy naszych użytkowników do odwiedzenia tego regionu mówi Marcin Mroczko, szef serwisu Onet Podróże.

Kiedy premiera “Onet on Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”?

Premiera cyklu zaplanowana jest na niedzielę, 30 lipca na godzinę 12:00. Odbędzie się na stronie głównej Onetu. W ramach projektu powstał serwis internetowy srodkowadalmacja.onet.pl. Strona skupia w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje i inspiracje dla osób zainteresowanych odwiedzeniem tej części Chorwacji. Użytkownicy znajdą tu praktyczną interaktywną mapę oraz quiz tematyczny, które pomogą zaplanować i urozmaicić podróż.