Maria Rotkiel i Tomasz Kozłowski poprowadzą „Wyjdź za mnie” w Polsacie

  • Polsat
Autor: mnie

Psycholodzy Maria Rotkiel i Tomasz Kozłowski będą prowadzącymi oraz opiekunami uczestników w programie „Wyjdź za mnie”.

Maria Rotkiel i Tomasz Kozłowski przez cały czas trwania programu będą bacznie przyglądać się poczynaniom singli, a przede wszystkim służyć im radą.

Maria Rotkiel to psycholog, certyfikowana terapeutka poznawczo-behawioralna European Association for Cognitive and Behavioural Therapies oraz certyfikowana Terapeutka Poznawczo-Behawioralna Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Prowadzi warsztaty m.in. z zakresu psychoterapii zaburzeń seksualnych oraz terapii par.

Tomasz Kozłowski jest mówcą motywacyjnym, psychologiem, specjalistą interwencji kryzysowej, specjalistą diagnozy procesów grupowych w zespołach, a także skoczkiem spadochronowym i instruktorem ratownictwa górskiego.

„Wyjdź za mnie” to nowe reality-show, w którym będzie można znaleźć miłość na całe życie. Uczestnicy show przeżyją nie tylko przygodę w Hiszpanii, ale przede wszystkim będą mieli szansę na spotkanie tej najważniejszej osoby w ich życiu. W programie weźmie udział dwanaście osób – sześć kobiet i sześciu mężczyzn w wieku 24-43 lata. W finale każdego odcinka widzowie zobaczą Wieczór Zaręczyn. Jeśli któryś z uczestników odważy się oświadczyć i zostanie przyjęty, wówczas rozpoczną się przygotowania do wymarzonego ślubu pod okiem kamer. Na tym jednak nie koniec przygody zakochanych – jeszcze przez jakiś czas pozostaną w Domu Zaręczyn. Jednak jeśli nie dojdzie do żadnych oświadczyn lub nie zostaną one przyjęte, uczestnicy programu wytypują dwie osoby, które będą musiały opuścić program. W ich miejsce pojawią się nowi single i będą mieć szansę na odnalezienie miłości.

„Wyjdź za mnie” będzie można śledzić od 22 marca w czwartki o godz. 22:15 w Polsacie. Program produkuje firma Jake Vision.