Marta Manowska i „Ośmiu wspaniałych” od 20 marca w TVP 1

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

20 marca TVP 1 rozpocznie emisję nowego formatu – „Ośmiu wspaniałych”. Program Marty Manowskiej poświęcony jest mężczyznom po przejściach i ich walce o lepsze jutro.

Prowadząca wysłucha historii ośmiu bohaterów. W programie będzie można obserwować ich zmagania z demonami przeszłości, słabościami, tęsknotą za rodziną, utraconą miłością czy odrzuceniem ze strony najbliższych. Widzowie zobaczą heroiczną walkę o odzyskanie pewności siebie i drogę zmian, konieczną, by zbudować nowe życie.

Każdy z 10 odcinków programu skupia się na innym problemie. Marta Manowska będzie rozmawiać między innymi o okazywaniu uczuć, męskości, ojcostwie, o tym, czy rzeczywiście prawdziwy mężczyzna nigdy nie płacze, o wpływie rodziców na dalsze wybory życiowe dzieci. Widzowie zobaczą, jak z odcinka na odcinek w bohaterach pękają kolejne tamy obojętności i, pośród wzlotów i upadków, wciąż idą do przodu, bo jest się o co bić.

W zrealizowanym na Lubelszczyźnie, we wsi Roskosz, programie nie zabraknie też męskich wyzwań, takich jak survivalowe zmagania z naturą, nauka typowo damskich zawodów, gry psychologiczne czy wieczorki artystyczne.

Pierwszy odcinek programu „Ośmiu wspaniałych” będzie można obejrzeć w piątek, 20 marca o godzinie 20:35 w TVP 1.