Marzena Sienkiewicz prowadzącą „Mango na żywo”

  • Telewizja
Autor: mbog

Marzena Sienkiewicz została prowadzącą pasmo telezakupowe „Mango na żywo”. Wcześniej prezenterka była pogodynką w Telewizji Polskiej.

Marzena Sienkiewicz karierę telewizyjną rozpoczęła w gdańskim ośrodku Telewizji Polskiej. W 2004 roku została prezenterką pogody w TVN Meteo i TVN24. Po roku powróciła do TVP, prezentowała prognozę pogody na antenie TVP3. W kolejnych latach pojawiała się w pogodzie w „Pytaniu na śniadanie” i po „Panoramie”, a także w TVP Info.

Marzena Sienkiewicz
Marzena Sienkiewicz w TVP Info – fot. TVP / DS

W 2015 prezenterka odeszła z Telewizji Polskiej. W rozmowie z Marzeną Rogalską w programie „PnŚ Extra”, Marzena Sienkiewicz poinformowała, że powodem rezygnacji z pracy w telewizji był wyjazd do Francji wraz z mężem i dziećmi.

„Mango na żywo” to kilkugodzinne pasmo telezakupowe, w którym prowadzący wraz z ekspertami oraz gośćmi prezentują wybrane produkty z oferty. Program pojawia się na antenie kanału Mango 24, a wybrane wydania transmituje stacja Tele 5. Oprócz Marzeny Sienkiewicz, pasmo prowadzą: Anna Wołek, Agnieszka Wróblewska, Ewa Tułacz i Paulina Koziejowska.