Zdjęcia

„Za marzenia” z Bohosiewicz, Nerlewskim i Karczmarczyk od 26 lutego o 21:45 w TVP2

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mtom

Nowy serial telewizyjnej Dwójki w reżyserii Olgi Chajdas, Łukasza Wiśniewskiego i Aleksandry Terpińskiej opowiada o trójce bliskich przyjaciół, którzy z młodzieńczą energią stają u progu dorosłego życia. Emisja od 26 lutego w każdy poniedziałek o 21:45.

„Za marzenia” to produkcja oparta na powieści „Zaczaruj mnie” – literackim debiucie Karoliny Frankowskiej. To historia o trójce dwudziestosześciolatków: Zosi, dyplomowanej psycholog (Maja Bohosiewicz), Anki, charakteryzatorki na planie popularnej telenoweli (Anna Karczmarczyk) i Bartka, żyjącego dniem dzisiejszym, który „nie przejmuje się tym, co będzie jutro” (Piotr Nerlewski).

fot. Forma Production

Cała trójka mieszka razem ze sobą od czasów studiów. Teraz staną u progu prawdziwego, dorosłego życia i czekają ich pierwsze poważne decyzje dotyczące pracy, rodziny i miłości. Wiązać się na stałe czy unikać związków? Założyć rodzinę czy szaleństwo i nocne imprezy? Zdecydować się na wymarzoną pracę czy „harówkę” za duże pieniądze?

fot Forma Production

W obsadzie serialu zobaczymy również m.in: Marcina Perchucia, Mikołaja Cieślaka, Izę Kunę, Robera Krzyżowskiego, Paulinę Chruściel, Piotra Ligieza, Kamila Kulę, Jakuba Mazurka, Macieja Radela, Marcina Bosaka, Krzysztofa Czeczota, Katarzynę Figurę i Dominikę Gwit. Powtórki serialu będą emitowane w niedzielę o 18:35. Premierowe odcinki będą również dostępne na platformie TVP VOD.