Mata w programie „Autentyczni” w TVN. Kiedy emisja?

  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

Słynny raper gościem programu telewizji TVN.

Michał Matczak, znany jako „Mata” będzie gościem programu „Autentyczni”. W nim rozmowy przeprowadzają osoby będące w spektrum autyzmu,  Dwa pierwsze odcinki programu „Autentyczni” wyemitowane w listopadzie ubiegłego roku spotkały się z dużym zainteresowaniem widzów. Ich gośćmi byli Robert Makłowicz i Natalia Kukulska.

Sam gość trzeciego programu jest osobą będącą w spektrum. Zasłynął swoim kontrowersyjnym utworem „Patointeligencja” i bardzo szybko stał się głosem młodego pokolenia. Dla niego będzie to drugi telewizyjny wywiad w życiu.

Matę do udziału zachęciły charakter rozmowy, założenia programu, rozmówcy w spektrum autyzmu oraz cel, jaki przyświeca temu projektowi.. Dzięki jego zaangażowaniu, temat autyzmu ma szansę dotrzeć do wielu młodych ludzi. W roli moderatora, podczas całego procesu, niezmiennie towarzyszyć im będzie Maciej Stuhr.

Kiedy emisja programu „Autentyczni” z Matą?

Program „Autentyczni” będzie wieczorem w niedzielę, 25 lutego na antenie telewizji TVN. Zarówno ten, jak i poprzednie odcinki programu można nadrobić za darmo, korzystając z usługi Player.

Na czym oparty jest program „Autentyczni”?

Program „Autentyczni”, w oryginalnej wersji pod nazwą „The A Talks”, został stworzony przez popularnych francuskich filmowców – Oliviera Nakache oraz Erica Toledano. Są oni reżyserami między innymi filmu „Nietykalni”. Osoby w spektrum autyzmu przeprowadzają wywiady z cenionymi i powszechnie znanymi postaciami ze świata polityki, mediów czy sztuki.