Mateusz Kuźniewski dziennikarzem sportowym Radia 357

  • Radio
Autor: mtom

Mateusz Kuźniewski po 11 latach przechodzi z Telewizji WTK do Radia 357. W redakcji sportowej będzie prowadzić m.in. serwisy sportowe.

Na antenie Radia 357 zadebiutował w niedzielę, 14 listopada, w audycji „3-5-7 Start!” prowadzonej przez Mateusza Fusiarza. Kuźniewski omawiał w programie najważniejsze wydarzenia sportowe mijającego weekendu. Dziennikarz dołączy na stałe do redakcji sportowej Radia 357 w grudniu br. Wcześniej, przez 11 lat związany z poznańską Telewizją WTK, gdzie pełnił funkcję szefa sportu oraz z Lech TV (jako redaktor naczelny).

 

Mateusz Kuźniewski jest absolwentem politologii na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. Z Telewizją WTK związany był od 2010 roku, a z Lech TV – od 2013 roku.

Logo Radio 357

Radio 357

Stacja założona przez byłych dziennikarzy radiowej Trójki. Redakcję tworzy 70-osobowy zespół. Na antenie można usłyszeć audycje prowadzone m.in. przez Marka Niedźwieckiego, Piotra Kaczkowskiego, Kubę Strzyczkowskiego, Marcina Łukawskiego, Michała Olszańskiego i Patrycjusza Wyżgę. Radio 357 utrzymuje się z wpłat słuchaczy.