Mateusz Maranowski z Polskiego Radia 24 do Polsat News

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mtom

Mateusz Maranowski od 2 sierpnia rozpoczął pracę jako reporter Polsat News

Maranowski będzie pełnił funkcję warszawskiego reportera, a jego relacje będzie można oglądać głównie w popołudniowym paśmie „W rytmie dnia”. Na antenie Polsat News zadebiutował w niedzielę, 2 sierpnia. Jak mówi w rozmowie z nami, będzie chciał podejmować tematy dotyczące polityki i spraw społecznych.

fot. MTOM/Polsat News

Mateusz Maranowski od 2016 roku jest związany z mediami publicznymi, do których przeszedł z TV Republika. Pracę w TVP Rozpoczął w redakcji „Wiadomości TVP1”. Później pełnił funkcję wydawcy porannego programu „Dzień Dobry Polsko” . Od czerwca 2017 do lipca bieżącego roku współpracował Polskim Radiem 24, gdzie prowadził m.in. audycję publicystyczną „Gorący temat”. Współpracował również w portalem wPolityce.pl i telewizją wPolsce.

Nowi reporterzy w Polsat News

To kolejny debiut reportera w ostatnim czasie w warszawskim oddziale Polsatu. W czerwcu br. do redakcji dołączył Marcin Fijołek, wcześniej również związany m.in. z Telewizją wPolsce. Publikuje też teksty na portalu polsatnews.pl, a w serwisie internetowym polsatnews.pl ukazał się jego wywiad z premierem Mateuszem Morawieckim.