Jacek Kurski na meczu Polska-Szwecja

Mecz Polska – Szwecja hitem minionego tygodnia. TVP1 nadal liderem

mab

TVP1 było najchętniej oglądaną stacją w Polsce w minionym tygodniu. Hitem był mecz Polska – Szwecja, który obejrzało ponad 4,5 miliona widzów – wynika z danych Nielsen Media udostępnionych dla omediach.info.

W dniach 28 marca – 3 kwietnia widzowie chętnie oglądali również serial „M jak miłość”. Poniedziałkowy, premierowy odcinek widziało 3,7 miliona osób. Podium uzupełnia niedzielne wydanie „Faktów TVN”, które obejrzało 2,7 miliona Polaków. Dobre wyniki uzyskały też programy „Sanatorium miłości” i „The Voice Kids”, a także seriale „Stulecie Winnych” oraz „Na dobre i na złe”.

Oglądalność programy TV - 28.03-03.04

9 z 20 najchętniej oglądanych programów było emitowanych na antenie TVP1. To właśnie ta stacja po raz kolejny była liderem tygodnia (BSHR 9,68%). Drugie miejsce z minimalnym spadkiem zajął Polsat (8,1%), a trzecie TVN (7,1%). Kanały informacyjne nadal notują bardzo dobre wyniki. Jednak w porównaniu z poprzednim tygodniem spada oglądalność tych stacji. Udziały TVP Info zmalały o niemal 1,5 p.p., a TVN24 o 1 p.p.

Oglądalność kanały TV - 28.03-03.04

Dane pochodzą od Nielsen Media. Wyniki oglądalności dotyczą ogólnej grupy widzów (4+). Raport uwzględnia oglądalność Live+2 (na żywo i z nagrania). Udział w oglądalności (BSHR%) pochodzi tylko od nadawców telewizyjnych.