Melanie C nie wystąpi podczas Sylwestra Marzeń TVP

  • Telewizja
  • TVP
Autor: rafs

Melanie C, jedna z wokalistek zespołu Spice Girls, która miała wystąpić podczas Sylwestra Marzeń TVP w Zakopanem, nie weźmie udziału w imprezie.

Melanie C znana jest między innymi z girlsbandu Spice Girls. Następnie rozwijała karierę solową. Jej album zatytułowany „Beautiful Intentions” z 2005 roku uzyskał status złotej płyty w Szwajcarii i Niemczech. Późniejszy singiel „Rock Me” stał się oficjalnym motywem przewodnim Mistrzostw Świata FIFA Kobiet 2011. Melanie C realizuje się także jako aktorka. Występowała w musicalach, teatrze i kilku produkcjach filmowych. Brała udział w australijskiej edycji programu „X Factor”, „Tańcu z gwiazdami”, „The Voice Kids” oraz gwiazdorskim show „Queens for the Night”

Jestem ogromnie podekscytowana faktem, że Sylwestra spędzę z Wami w Zakopanem. Będziemy się świetnie bawić i wspólnie świętować nadejście nowego roku!powiedziała Melanie C w nagraniu skierowanym do polskiej publiczności opublikowanym 21 grudnia

Odwołany występ Melanie C podczas Sylwestra Marzeń

W poniedziałek, 26 grudnia Melanie C opublikowała na swoim Facebooku oświadczenie. Piosenkarka napisała w nim, że „w świetle pewnych spraw, na które zwrócono jej uwagę, które nie są zgodne ze społecznościami, które wspiera”, musi odwołać swój występ podczas „Sylwestra Marzeń”. Melanie C wspiera m.in. społeczność LGBTQ+.

Oświadczenie skomentowała m.in. homoseksualna para influencerów „Jakub i Dawid”. Napisali, że są „dumni z rezygnacji z występu w państwowej telewizji pełnej hejtu na społeczność LGBT”.

W tym roku na „Sylwestrze Marzeń” mają wystąpić m.in. Edyta Górniak, Justyna Steczkowska z synami, MaRina, Sara James, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Zenon Martyniuk z zespołem, Daria, Komodo, Sławomir i Kajra, Thomas Anders.