Meloradio na lato 2024. Co w ramówce?

  • Radio
  • Eurozet
Autor: rafs

Meloradio zaprezentowało swoją letnią ramówkę w 2024 roku.

Radio wprowadza nowość – pasmo „Meloradio – podkręcamy tempo”. Pojawi się w dwóch odsłonach w pasmach 10:00-12:00 oraz 18:00-2:00. To dziesięć godzin energetycznej muzyki bez przerw na wejścia prowadzących.

Rozgłośnia stawia również na wróżbitę Macieja. Po godzinie 9:15 stacja zaprosi na „Wakacyjny horoskop wróżbity Macieja Skrzątka”. To codzienna porcja przepowiedni na każdy dzień lata. Letnia ramówka wejdzie w życie od poniedziałku, 1 lipca.

Meloradio postanowiło nieco zaskoczyć swoich słuchaczy, a wszystko za sprawą nowej ramówki na lato. Będzie dynamicznie i pozytywnie. Już od najbliższego poniedziałku w playliście stacji pojawią się utwory, których pełne energii rytmy oddadzą gorący klimat wakacji. Od lipca do końca sierpnia zamierzamy bawić się ze słuchaczami rozdając mnóstwo praktycznych gadżetów dla wszystkich lubiących podróże i ceniących sobie relaks i wypoczynek. Tradycyjnie w czasie sezonu urlopowego nie będą emitowane audycje autorskie, a ich miejsce zajmie muzykamówi Krystian Karwaszewski, redaktor naczelny Meloradia. 

Meloradio także z konkursami dla słuchaczy

Meloradio przygotowało również konkursy z nagrodami dla słuchaczy. W pierwszym z nich „Hamaki czy leżaki w Meloradiu” do wygrania relaksujące miejsca do leżenia. Aby je zdobyć, uczestnicy zabawy będą musieli uzasadnić, do którego teamu należą: mistrzów bujania czy ekspertów od leżakowania. Natomiast w ramach zabawy „Całe lato na walizkach z Meloradiem”  stacja będzie rozdawać stylowe walizki idealne na wakacyjne podróże. Konkurs potrwa do końca sierpnia.