Metro przypomni pierwszy sezon „Odwróconych”. Nowa seria wiosną w TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mnie

TVN pracuje nad drugim sezonem serialu „Odwróceni”, który widzowie zobaczą wiosną. Format wraca na antenę po 11 latach. Wszystkie odcinki pierwszego sezonu od 4 grudnia, w każdy wtorek o 20:45, będzie przypominał kanał Metro.

Pierwsza seria przedstawia historię brutalnej wojny pomiędzy gangsterami z Pruszkowa i Wołomina. Osią serialu jest skomplikowana i niezwykle ryzykowna gra, jaka toczy się między Pawłem Sikorą (Artur Żmijewski), doświadczonym policjantem z Centralnego Biura Śledczego oraz Janem Blachowskim „Blachą” (Robert Więckiewicz), gangsterem z najsilniejszej grupy przestępczej w Polsce. Ci dwaj mężczyźni stoją po przeciwnych stronach barykady, ale wiele ich łączy. Jak już informowaliśmy, wydarzenia drugiego sezonu rozgrywają się kilkanaście lat później.

Pierwszy sezon serialu był pierwotnie emitowany w 2007 roku. Przed premierą drugiej serii, kanał Metro, należący do grupy TVN i Discovery Polska, przygotował powtórkę „Odwróconych”. Od 4 grudnia, w każdy wtorek o 20:45, widzowie będą mogli obejrzeć wszystkie 13 odcinków serialu.