South ParQ Vaccination Special

Polsat Comedy Central Extra pokaże specjalny odcinek „Miasteczka South Park”

mbog

W nocy z 20 na 21 marca widzowie Polsat Comedy Central Extra zobaczą film animowany „Miasteczko South ParQ: Misja szczepienia”. Będzie to kolejny pandemiczny odcinek specjalny kreskówki „Miasteczko South Park”.

W 45-minutowym filmie „Miasteczko South ParQ: Misja szczepienia” („South ParQ: Vaccination Special”) pojawią się bohaterowie znani od 23 sezonów amerykańskiego serialu animowanego. Tym razem Eric, Stan, Kyle i Kenny staną w walce o powrót do normalności. Obywatele South ParQ, w tym również nauczyciele w szkole chłopców, domagają się szczepionki przeciwko COVID-19. Jednak powstanie też „grupa bojowników” chcąca powstrzymać akcję szczepienia.

Odcinek premierowo będzie emitowany z oryginalną ścieżką dźwiękową i polskimi napisami. Jak poinformował nadawca, w maju stacja planuje pokazać film z polskim dubbingiem.

Film „Miasteczko South ParQ: Misja szczepienia” będzie można obejrzeć w nocy z 20 na 21 marca o północy w Polsat Comedy Central Extra.

„Specjał Pandemia”

5 października 2020 roku telewizja Polsat Comedy Central Extra wyemitowała poprzedni odcinek specjalny – „Miasteczko South Park: Specjał Pandemia”. Fabuła produkcji dotyczyła problemów mieszkańców South Park związanych z obostrzeniami pandemicznymi i dystansem społecznym. Ponadto widzowie mogli oglądać przygody Randy’ego, który zdał sobie sprawę, jaką rolę odegrał w wybuchu pandemii COVID-19.

Polsat Comedy Central Extra

Polsat Comedy Central Extra

Stacja emitująca polskie i zagraniczne seriale komediowe, a także programy kabaretowe. Kanał nadaje od 3 marca 2020 roku, wcześniej był dostępny pod nazwą Comedy Central Family. Polsat Comedy Central Extra powstaje w wyniku współpracy ViacomCBS i Telewizji Polsat.