Michał Gąsiorowski dołączył do zespołu Sport.pl

  • Internet
  • Agora
Autor: mbog

10 stycznia do redakcji serwisu Sport.pl dołączył Michał Gąsiorowski. Dziennikarz sportowy dotychczas był znany głównie z audycji radiowych. Czytelnikom portalu będzie przybliżał m.in. zawody Formuły 1 oraz wydarzenia piłkarskie.

Michał Gąsiorowski przez 16 lat był dziennikarzem radiowej Trójki, w której przedstawiał serwisy sportowe oraz prowadził audycję „Trzecia Strona Medalu”. Komentował również mecze mistrzostw świata i mistrzostw Europy w piłce nożnej oraz relacjonował Igrzyska Olimpijskie w Pekinie, Londynie, Soczi i Rio de Janeiro. Był także wysłannikiem na inne imprezy rangi mistrzowskiej w piłce ręcznej, koszykówce czy w sportach zimowych.

Już od kilkunastu lat ilekroć jestem na dużej imprezie sportowej i rozglądam się po trybunach czy w strefie wywiadów, to widzę, że Michał Gąsiorowski też tam jest. Czy to igrzyska czy mundial czy turniej tenisowy czy puchar w skokach narciarskich czy bieg na nartach na Alpe Cermis – rozglądam się: Michał Gąsiorowski jest obok. Cieszę się, że od teraz tak samo będzie w redakcji – świetnie mieć Michała po swojej stronie i razem tworzyć coś, co czytelnicy i widzowie zapamiętają– mówi Paweł Wilkowicz, redaktor naczelny Sport.pl.

Michał Gąsiorowski przez 13 lat współprowadził audycję motoryzacyjną „Na trzecim biegu”. Od 2015 roku komentuje zawody Formuły 1 w telewizji Eleven Sports. Przez kilka miesięcy był szefem redakcji radia Zapinamypasy.pl. Jest też autorem dwóch książek: „Od koła do Formuły 1” oraz „To jest futbol”.