„Milionerzy” wracają wiosną do TVN. 13 i 14 lutego odcinki specjalne z Domańską, Czarneckim, Bohosiewicz i Zakościelnym

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mtom

Od wtorku 13 lutego „Milionerzy” wracają na antenę TVN. Nowy sezon tego teleturnieju rozpoczną dwa walentynkowe odcinki specjalne – ich uczestnikami będą aktorzy komedii „Podatek od miłości” oraz serialu „Diagnoza”. W studiu programu pojawią się także Kayah oraz Grzegorz Hyży.

O milion powalczy Aleksandra Domańska, Michał Czernecki, Sonia Bohosiewicz oraz Maciej Zakościelny. Aby zdobyć główną nagrodę, muszą odpowiedzieć na 12 pytań. Pomóc im w tym mogą trzy koła ratunkowe i dwa progi gwarantowane. Otuchy aktorom doda obecna na widowni Katarzyna Kolenda-Zaleska – Prezes Fundacji TVN „nie jesteś sam”. To właśnie jej Hubert Urbański przekaże czek z kwotą, która zostanie przeznaczona na leczenie oraz rehabilitację chorych dzieci.

fot. TVN

Zmagania gwiazd w naszym programie zawsze są niezwykle ekscytujące. Muszę przyznać, że wówczas graczom oraz widzom w studiu, a także mi, towarzyszą wielkie emocje. Przed uczestnikami stoi trudne wyzwanie, ponieważ w tym starciu oprócz pieniędzy, bardzo ważny jest cel, na który zostaną one przeznaczone. To na pewno dodatkowo podnosi poziom adrenaliny we krwi – tłumaczy Hubert Urbański