Lombard po godzinach

Miniserial „Lombard po godzinach” na Facebooku serialu TV Puls

mbog

W piątek, 1 maja na Facebooku serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw” ruszył projekt „Lombard. Życie pod zastaw po godzinach”. Jest to internetowy miniserial nakręcony przez aktorów telefonami komórkowymi.

Bohaterami pierwszych 7 odcinków miniserialu są: Benia, „Beton” i Romuś, których grają Rita Weinar, Dominik Dąbrowski i Marin Borchardt. Dialogi napisał scenarzysta serialu, a Telewizja Puls zadbała o montaż i opracowanie graficzne.

Tutoriale oraz live chaty z aktorami „Lombardu”

Od wtorku, 5 maja o godzinie 16:00 Telewizja Puls zaprasza na fanpage serialu na cykl cotygodniowych tutoriali, które poprowadzą aktorzy znani z „Lombardu”. W pierwszych odcinkach Dominik Dąbrowski opowiada o swojej motoryzacyjnej pasji, a Arkadiusz Tańcula, czyli serialowy „Ryży”, poprowadzi trening.

Telewizja Puls uruchomiła również cotygodniowe live chaty z aktorami, które odbywają się w czwartki o godzinie 16:00. 7 maja z fanami serialu porozmawia Rita Weinar – serialowa Benia. W poprzednich tygodniach na pytania widzów odpowiadali Maciej Gisman i Marika Klarman oraz Dominika Skoczylas.

„Lombard. Życie pod zastaw” to polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Bohaterami serialu są: właściciel lombardu Kazimierz, jego rodzina, pracownicy oraz klienci, których poszczególne historie stanowią wątki kolejnych odcinków.