Motowizja dołączyła do oferty Polsat Box

  • Telewizja
Autor: rafs

Nowy kanał w ofercie Polsat Box, Netii i Polsat Box Go.

Do oferty platformy od piątku, 1 grudnia dołączył kanał Motowizja. To kanał stworzony przez miłośników motosportów dla sympatyków i pasjonatów motoryzacji. W ofercie można znaleźć programy lifestyle’owe, np. Zientarowe Motolove Joanny Zientarskiej, Autoportret Ostrego i Motoślad Aleksandra „Ostrego” Ostrowskiego, Motojazdę Marka Wieruszewskiego, a także transmisje rajdów WRC (Rajdowe Mistrzostwa Świata), ERC (Rajdowe Mistrzostwa Europy), rundy WRX i ERX (Rallycrossowe Mistrzostwa Świata i Europy) oraz wyścigi NASCAR Cup Series.

Kanał jest dostępny w pakiecie L, także w Netii. Do 7 stycznia 2024 roku Motowizję będzie można w ramach „otwartego okna” oglądać za darmo także w innych pakietach platformy. W Polsat Box Go będzie on dostępny za 40 złotych miesięcznie w pakiecie Polsat Box Go Sport.

W ostatnich latach rozwój Motowizji bardzo przyspieszył, a teraz przyszedł czas na wrzucenie kolejnego biegu. Sukcesywnie powiększaliśmy grono odbiorców, ale wciąż powracało do nas pytanie od kibiców: kiedy Motowizja będzie dostępna w ofercie Grupy Polsat Plus? Wreszcie mamy na nie odpowiedź: już jest, od 1 grudnia! W Motowizji będą mogli śledzić rywalizację na najwyższym poziomie w przeróżnych dyscyplinach – rajdach, żużlu, rallycrossie, wyścigach samochodowych, motocyklowych, kartingu i wielu innych. Zapewniam, że każdy fan motorsportu oraz każdy miłośnik motoryzacji znajdzie coś dla siebie o każdej porze dnia i nocy – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Zespół Motowizji

Najważniejsze wydarzenia w sportach motorowych komentują utytułowani goście specjalni z rajdowych i wyścigowych tras, a także znani i lubiani komentatorzy, m.in. Mikołaj Sokół, Grzegorz Gac, Michał Adamiuk czy Sławek Szymczak, tworzący trzon ekipy rajdowej oraz Krzysztof Woźniak, Szymon Tworz i Michał Budziak, od lat odpowiedzialni za wyścigi samochodowe oraz rallycross. Zespołowi przewodzi Gabriel Borowy, który rok temu objął funkcję dyrektora zarządzającego.