Motowizja nada podsumowanie sezonu NASCAR Cup Series

  • Telewizja
Autor: rafs

W sobotę, 10 grudnia o godzinie 20:00 Motowizja pokaże podsumowanie sezonu serii pucharowej NASCAR.

W programie dziennikarze stacji skupią się na całym sezonie, który trwał od lutego aż do listopada tego roku. Dyskusja w programie będzie przeplatana materiałami wideo poświęconymi najciekawszym momentom tegorocznej kampanii.

Program poprowadzi Krzysztof A. Woźniak, komentator serii, który razem z innymi komentatorami – Szymonem Tworzem i Michałem Budziakiem podsumują tegoroczny sezon. W audycji swój udział będą mieli także widzowie. Oni będą mogli przez media społecznościowe Motowizji zadawać pytania dziennikarzom dotyczące 2022 roku w NASCAR.

Chcemy dać kibicom coś nowego i wyjątkowego. W tym roku kilkukrotnie przed wyścigami czy odcinkami specjalnymi transmitowaliśmy specjalne studia w których nasi eksperci, komentatorzy i prezenterzy rozmawiali z gośćmi, ale także kibicami. Chcemy to rozszerzyć o coś, czego jeszcze nie robiliśmy – przez godzinę będziemy na żywo dyskutować – z udziałem widzów – o tym, co działo się w sezonie 2022 NASCAR Cup Series, a działo się sporo – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Kiedy podsumowanie sezonu NASCAR w Motowizji?

Podsumowanie sezonu NASCAR Cup Series będzie w sobotę, 10 grudnia o godzinie 20:00 na antenie Motowizji.  Dłuższa wersja programu będzie dostępna na fanpage’u stacji na Facebooku. Ona rozpocznie się o godzinie 19:45, czyli 15 minut wcześniej.