MŚ w Katarze – w niedzielę 1/8 finału Francja – Polska. Gdzie transmisja?

• Telewizja
  • TVP
Autor: rafs

Reprezentacja Polski w niedzielę, 4 grudnia o godzinie 16:00 zagra z Francją w 1/8 finału mistrzostw świata. Gdzie będzie można obejrzeć transmisję?

Polacy wywalczyli awans do najlepszej szesnastki turnieju po aż 36 latach przerwy. Polska przegrała z Argentyną 0:2 po dwóch bramkach w drugiej połowie. Wojciech Szczęsny w pierwszej części gry wybronił rzut karny strzelony przez Leo Messiego. W równolegle trwającym meczu Arabia Saudyjska przegrała z Meksykiem 1:2. Saudowie strzelili bramkę w doliczonym czasie gry, co uratowało awans Biało-Czerwonych. W innym przypadku decydowałyby żółte kartki, których Polacy i tak mieli mniej.

Francja – Polska w 1/8 finału mistrzostw świata. Gdzie oglądać za darmo transmisję na żywo?

Mecz 1/8 finału Francja – Polska odbędzie się w niedzielę, 4 grudnia na Al Thumama Stadium w Dosze.  Transmisja spotkania rozpocznie się o godzinie 15:50 w TVP1, TVP 4K i TVP Sport. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 16:00. Mecz będzie również dostępny za darmo na stronie TVP Sport. Na stronę można wejść, klikając w ten napis. Transmisja meczu ze studiem przewidziana jest w ramówce TVP1 do godziny 18:45.