Świat, w którym nie można być z ekipą

MTV Polska pokaże dokument o życiu młodzieży w czasie pandemii

mbog

W sobotę, 6 czerwca widzowie MTV Polska zobaczą film „Świat, w którym nie można być z ekipą”. Produkcja opowiada o życiu Ekipy Follovers w czasie epidemii COVID-19.

Globalna epidemia spowodowała zmianę w postrzeganiu świata przez młodzież. Młode pokolenie musiało zmienić swoje przyzwyczajenia i odnaleźć się w nowej rzeczywistości, w której kontakty ze znajomymi były ograniczone, zajęcia szkolne prowadzone zdalnie, a miejsca takie jak restauracje, kina oraz siłownie zamknięte.

Narratorami filmu „Świat, w którym nie można być z ekipą” są członkowie Ekipy Follovers. Produkcja jest spojrzeniem na nową rzeczywistość okiem młodego pokolenia, które już wcześniej spędzało sporo czasu w „wirtualnym świecie”. Autorzy dokumenty sprawdzą, czy z powodu epidemii młodzież bardziej doceni „realny świat” oraz czego nauczyli się przez ten czas.

Oprócz członków Ekipy Follovers, w produkcji pojawią się inni internetowi twórcy.

Ekipa Follovers jest wspólnym projektem BrandBuddies i ViacomCBS. Inicjatywa zrzesza młodych twórców internetowych, którzy wspólnie podejmują wyzwania i wykonują różne zadania. Efekty współpracy można śledzić w mediach społecznościowych (m.in. Instagram, TikTok) oraz na antenach telewizyjnych grupy ViacomCBS.

Film „Świat, w którym nie można być z ekipą” będzie można obejrzeć w sobotę, 6 czerwca o godzinie 22:00 w MTV Polska.