Geordie Shore: Ten Years on the Toon

MTV Polska pokaże specjalny program z okazji 10-lecia „Ekipy z Newcastle”

mbog

W maju 2021 roku minęło 10 lat od premiery reality-show „Ekipa z Newcastle”. Z tej okazji MTV Polska pokaże dwuodcinkowy program wspomnieniowy.

Program „Ekipa z Newcastle” („Geordie Shore”) zadebiutował na antenach MTV na świecie po sukcesie amerykańskiego odpowiednika – „Ekipy z New Jersey”. Produkcja opowiada o grupie kilku osób, która wspólnie zamieszkują w jednym domu. Imprezują i bawią się. Uczestnikami programu byli m.in. Holly Hagan, Chloe Ferry, Gary „Gaz” Beadle i Joel Corry. W wyniku popularności formatu również w Polsce powstał jego odpowiednik – „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”.

W specjalnym dwuodcinkowym programie „Ekipa z Newcastle. Dziesięć lat na mieście” („Geordie Shore: Ten Years on the Toon”) uczestnicy Charlotte-Letitia Crosby i Nathan Henry podróżują po miejscach, z którymi związana była „ekipa”. Prowadzących odwiedzą także specjalni goście – najbardziej znani bohaterowie reality-show. Widzowie dowiedzą się między innymi, jak – w wyniku wzięcia udziału w programie – zmieniło się prywatnie życie uczestników „Ekipy z Newcastle”.

Emisja specjalnych odcinków 27 sierpnia i 3 września o godzinie 22:00 w MTV Polska.