MTV Unplugged x Mrozu w niedzielę, 13 sierpnia w Canal+Premium i online

  • Telewizja
Autor: rafs

Mrozu wystąpił podczas akustycznego koncertu z serii „MTV Unplugged”. Jego efekty pokaże Canal+.

Polski artysta wystąpił podczas 14. edycji „MTV Unplugged”. To kultowa seria koncertów, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w nowych, akustycznych aranżacjach. Dzięki temu publiczność może na nowo odkryć hity, które zaprowadziły ich idoli na szczyty list przebojów. Do tej pory w Polsce swoją muzykę „bez prądu” zaprezentowali m.in. Kayah, Hey, Kult, O.S.T.R., Krzysztof Zalewski, Natalia Kukulska, Lady Pank czy Margaret.

Kim jest „Mrozu”?

Łukasz „Mrozu” Mróz słynie z dopracowanych koncertów i ciekawych kolaboracji. Ma w swoim dorobku duety m.in. z Vito Bambino, Jareckim, Igo, Quebonafide, Tomsonem i chórem Sound’n’Grace. Mrozu ma na swoim koncie wiele muzycznych nagród i przeboje takie jak „Za daleko”, „Jak nie my to kto”, „Złoto” czy „Nic do stracenia”, który okazał się najczęściej graną piosenką w radiach w 2014 roku. Artysta podczas koncertu wykonał dobrze znane utwory w nowych aranżacjach. Nie zabrakło również gości.

Gdzie oglądać MTV Unplugged z Mrozem?

MTV Unplugged x Mrozu będzie można oglądać w niedzielę, 13 sierpnia od rana w ramach usługi Canal+Online. W telewizji koncert będzie miał premierę tego samego dnia o godzinie 14:30 na antenie Canal+Premium. Koncert MTV Unplugged x Mrozu powstał przy współpracy CANAL+ z Paramount.