Wojciech Zygmunt, Monika Mazur, Dariusz Wieteska

„Na sygnale” jesienią w TVP1 i z nową porą emisji

mbog

9 września po wakacyjnej przerwie na antenę Telewizji Polskiej powróci serial „Na sygnale”. Jesienią produkcję premierowo będzie można oglądać na antenie TVP1, a nie jak wcześniej w telewizyjnej Dwójce.

W nowych odcinkach Martyna (Monika Mazur-Chrapusta) będzie publikować w sieci coraz więcej materiałów. Dostaje też propozycję udziału w reklamie. Natomiast Piotr (Dariusz Wieteska) zacznie prowadzić własny profil i zasmakuje sławy. Tymczasem chory Beniamin (Hubert Jarczak) będzie próbował maksymalnie wykorzystać czas, który mu pozostał. Konflikt o Basię (Anna Wysocka-Jaworska) między Kubą (Wojciech Zygmunt) i Adamem (Konrad Darocha) będzie narastać. Każdy z nich na swój sposób zawalczy o jej względy. Tymczasem Anna zgłosi chęć adopcji Czarka, nastolatka z placówki dla trudnej młodzieży.

Tradycyjnie w serialu nie zabraknie ciekawych przypadków medycznych. Lekarze będą walczyć o życie nastolatka, który nagle zaczął mieć problemy z oddychaniem i stracił przytomność. Zmierzą się też z nasileniem się depresji u pacjentki. Ratownicy pomogą także przykutemu do łóżka mężczyźnie, który źle się poczuł podczas miłosnych igraszek.

„Na sygnale” premierowo będzie emitowane dwa razy w tygodniu – w czwartki o godzinie 21:00 i piątki o 21:30 w TVP1. Powtórki w TVP2 w niedziele od godziny 18:30.