„Nastolatki rządzą… kasą” wiosenną nowością TVN. Emisja od marca

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

TVN w wiosennej ramówce pokaże nowy reality show „Nastolatki rządzą… kasą”. W programie młodzi ludzie przejmą całkowitą kontrolę nad domowym budżetem, którym do tej pory dysponowali ich rodzice.

Przez miesiąc nastolatkowie będą decydować o tym, na co przeznaczą pieniądze. Wybiorą, czy opłacą rachunki i zadbają o zakupy do domu, czy skupią się na spełnieniu swoich marzeń. Wsparciem dla nastolatków i ich bliskich w trakcie programu będzie pedagog, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, Marcin Józefaciuk.

„Nastolatki rządzą… kasą” jest nie tylko programem o nastolatkach i ich fanaberiach finansowych, ale przede wszystkim mądrze przeprowadzonym eksperymentem pod okiem specjalistów – psychologów. Dzięki temu, że w każdym odcinku bierze udział inna rodzina, widz ma możliwość zapoznania się z dużym spektrum problematyki wieku nastoletniego. Ma on walor edukacyjny nie tylko dla rodziców i młodzieży, ale również nauczycieli. Projekt przenosi świat rozrywki do naszych domów, nastoletni widzowie mogą zapoznać się z problemami swoich rówieśników, ze sposobami jak sobie z nimi radzą, ale też zobaczyć, jak spełniają swoje marzenia – komentuje Marcin Józefaciuk.

„Nastolatki rządzą… kasą” to polska wersja norweskiego formatu, który powstał na zlecenie telewizji NRK. Producentem show jest MASS Koncept. Pierwszy sezon liczy 10 odcinków.

Program zadebiutuje na antenie TVN 14 marca. Odcinki będą emitowane w każdy wtorek o godzinie 21:35.