W niedzielę finał Pucharu Ligi Angielskiej w Eleven Sports 1

  • Telewizja
Autor: rafs

W tę niedzielę na antenie Eleven Sports 1 będzie można obejrzeć na żywo, ze stadionu Wembley finałowy mecz Carabao Cup. Transmisja z meczu finałowego rozpocznie się o godzinie 17:25 na antenie Eleven Sports 1.

Jest to pierwszy mecz finałowy jakichkolwiek rozgrywek pucharowych w tym roku. Naprzeciw siebie staną obecny lider Premier League, Manchester City i Arsenal FC, który wyraźnie sobie w tym sezonie nie radzi. Drużyna Arsene Wengera zajmuje dopiero 6 miejsce po 27 kolejkach, a strata do czołówki diametralnie rośnie.

Oba zespoły mają świeże rachunki do wyrównania, bo w zeszłym roku Arsenal wyeliminował City w półfinale Pucharu Anglii. Poza tym, drużyna Pepa Guardioli chce zatrzeć niekorzystne wrażenie po tym, jak w poniedziałek odpadła z kolejnej edycji tych rozgrywek po sensacyjnej porażce z Wigan. Jeśli chodzi o Arsenal, to największą motywację ma Arsène Wenger, który, choć pracuje z Kanonierami już ponad dwie dekady, to ani razu nie zdobył Pucharu Ligi Angielskiej – mówi Marcin Grzywacz, komentator ELEVEN SPORTS.

Te rozgrywki to dla nich jedyna szansa na wywalczenie krajowego trofeum w tym sezonie. Dla City to może być pierwsze trofeum do podwójnej korony. Drużyna straciła szansę na potrójną koronę po sensacyjnej porażce w FA Cup z Wigan. Spotkanie skomentują Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński.