W niedzielę w Radiowej Trójce drugie spotkanie z cyklu „Zagadkowa Osiecka”

  • Radio
  • Polskie Radio
Autor: rafs

W niedzielę o 9:05 Radiowa Trójka zaprosi słuchaczy do odsłuchania drugiego spotkania z cyklu „Zagadkowa Osiecka”. Spotkanie poprowadzi pomysłodawczyni cyklu, Katarzyna Stoparczyk. Audycja będzie emitowana od 9:05 do 11:00.

W trakcie programu, oprócz „Zagadkowej niedzieli”, odbędzie się koncert grupy Kilersi z programem „Pan Tuwim i Pan Brzechwa robią show”.  Dwa tygodnie temu, na antenie Trójki, wyemitowano pierwszą audycję dla dzieci w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej.  W trakcie koncertu pt. „Budyń Julka Tuwima” można było posłuchać m.in. Jacka „Budyń” Szymkiewicza (lider zespołu Pogodno), Joannę Zawłocką, Krzysztofa Zalewskiego i Czesława Mozila.

Tym razem będziemy mogli posłuchać na żywo piosenek z premierowej płyty zespołu Kilersi – „Pan Tuwim i Pan Brzechwa robią show”. Pojawi się także charyzmatyczny multiinstrumentalista Sambor Dudziński i goście, którzy w przepiękny sposób opowiadać będą o zagadkowym świecie przyrody. Nie zabraknie również fragmentów audycji „Dzieci wiedzą lepiej” – mówi Katarzyna Stoparczyk