„No to lecę!” od 26 stycznia w Travel Channel

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Kanał podróżniczy Travel Channel przygotował dla widzów nowy program, który opowiada o zawodzie stewardessy i stewarda. Premierowy odcinek „No to lecę!” pojawi się 26 stycznia o godzinie 10:50.

Program „No to lecę!” przybliży widzom pracę obsługi pokładowej samolotu. Pokaże, ile stewardessy i stewardzi pokonują kilometrów pieszo w ciągu rejsu. Przedstawi także informacje, gdzie obsługa śpi podczas długich lotów oraz jak wygląda dyscyplina mundurowa. W „No to lecę!” Travel Channel pokaże też jak załoga pokładowa spędza wolny czas między lotami. Bohaterowie serii zabiorą nas w swoje ulubione miejsca swoimi oczami.

W pierwszym odcinku stewardessy Monika, Olga i Olha wraz ze stewardem Michałem zabiorą widzów w podróż po Seulu – stolicy Korei Południowej. Monika jest stewardessą, która marzyła o lataniu od dziecka. Pracuje ona w zawodzie już od 18 lat. Bohaterką odcinka będzie również Monika – zdobywczyni tytułu Miss Polski 2018, absolwentka prawa. Pojawi się także Olha, która ukończyła aktorstwo oraz Michał, który w przyszłości chciałby zostać pilotem.

Pierwszy sezon liczy 4 odcinki. Premierowo „No to lecę” będzie emitowane w soboty o 10:50 w Travel Channel. Prapremiera miała miejsce w okresie Bożonarodzeniowym.