Nowa kampania RMF FM. „Fajne radio RMF” [ZOBACZ SPOT]

  • Grupa RMF
Autor: rafs

Radio RMF FM ma nową kampanię wizerunkową. Nadawca wykorzystał w kreacji popularny utwór „Italodisco” zespołu The Kolors.

W spotach telewizyjnych i kreacjach internetowych zobaczyć będzie można Dodę, która od grudnia ub.r. prowadzi w RMF FM autorski program „Dodaphone”, włoski zespół The Kolors – autorów wielkiego hitu „Italodisco”, wykorzystanego w reklamie oraz prezenterów radia: Olę Filipek, Mateusza Opyrchała, Mariusza Kałamagę, Jacka Tomkowicza, Przemysława Skowrona i Pawła Jawora.

Częścią akcji jest konkurs antenowy „#FajneRadioRMF”, w ramach którego słuchacze pokazują w relacjach wideo, jak bawią się przy RMF FM – w samochodzie, na grillu, w pracy, w szkole czy w domu. Codziennie autor najoryginalniejszego filmiku otrzyma 1 tys. zł.

Majówkowa akcja radia RMF FM

W majówkę dwie ekipy prezenterów wyruszą kamperem w Polskę, by w ciągu sześciu dni odwiedzić słuchaczy w miastach i miasteczkach. Znani z porannego „Wstawaj, szkoda dnia” Jacek Tomkowicz, Przemysław Skowron i Tomasz Olbratowski wyjadą 30 kwietnia. Prowadzący popołudniową audycję „Lepsza połowa dnia” Mateusz Opyrchał i Ola Filipek rozpoczną podróż 3 maja.

Do kampera zabiorą gwiazdy, spotkają się ze słuchaczami. Całość ma być na antenie radia i w social mediach rozgłośni.