Nowa kampania wizerunkowa Telewizji WP. Zobacz spot

  • Telewizja
Autor: rafs

Telewizja WP rozpoczęła swoją nową kampanię wizerunkową.

Jej głównym przekazem jest hasło „Odkryj Telewizję WP”. Spot jest połączony z promocją wiosennej ramówki. Ma na celu przybliżenie stacji nowym widzom. W spocie wykorzystano utwór “Daj mi znać” Oskara Cymsa.

Telewizja WP odważnie stawia na własne, polskie produkcje. Swoją ofertą seriali dokumentalnych, kabaretów, programów podróżniczych oraz informacyjnych chcemy zainteresować nowych widzów. Wierzę, że nasza propozycja trafi w różne gusta i spełni ich oczekiwania – mówi Jagna Wiszniewska, dyrektorka zarządzająca Telewizji WP

Kampania wizerunkowa jest prowadzona w kanałach social mediach – na Facebooku, Instagramie, Twitterze, Tik Toku, w przestrzeniach własnych Wirtualnej Polski, na YouTube, a także w kinach, siłowniach, komunikacji miejskiej i na dworcach

Wiosenna ramówka Telewizji WP

W marcu Telewizja WP wystartowała z nową ramówką, w której główną nowością jest produkcja własna pt. „Gospodarze – czym chata bogata”. W ofercie stacji pojawiły się też historie lokalnych bohaterów osadzone w pięknych zakątkach naszego kraju. Inspiracji wnętrzarskich dostarczają „Pomysł na dom” i „Nowy aranż z Olą Ziarek”. Na antenie nie zabrakło też kontynuacji innych programów – „Policjanci z sąsiedztwa”, czy „Prosto z grilla”.

Gdzie oglądać Telewizję WP?

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformach Canal+ (kanał 69) i Polsat Box (kanał 104) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (114), Netia (29), Orange (35), Multimedia (38), UPC (12/158/116), Inea (28), Toya (25) oraz w internecie za darmo w usłudze Pilot WP.