Maja Popielarska

„Nowa Maja w ogrodzie” i „Polowanie na ogród” od 7 marca w HGTV

mbog

7 marca telewizja HGTV rozpocznie emisję premierowych sezonów programów „Nowa Maja w ogrodzie” i „Polowanie na ogród”. Maja Popielarska zaprosi w podróż po inspirujących ogrodach, a Dominik Strzelec dokona kolejnych metamorfoz zieleńców.

Palmy i kaktusy na Podkarpaciu

W nowym sezonie Maja Popielarska z kamerą HGTV odwiedzi m.in. muzyka, który w ogrodzie ze stawem zbudował pomost w kształcie fortepianu. Natomiast w Gliwicach dziennikarka spotka się z polsko-włoską rodziną lekarzy, którzy swoją zieloną przestrzeń zaprojektowali w śródziemnomorskim stylu. Na Podkarpaciu zajrzy do młodego miłośnika przyrody, lubującego się w eksperymentach z roślinami z cieplejszych stref klimatycznych. W Dębicy zaś dziennikarka odwiedzi właściciela rodzinnego pola, który wyczarował ogród na piasku.

W premierowych odcinkach „Nowej Mai w ogrodzie” nie zabraknie także porad, ciekawych pomysłów oraz rozmów z prawdziwymi pasjonatami, miłośnikami natury i ekspertami.

Premierowy odcinek programu już w niedzielę, 7 marca o godzinie 9:20 na antenie HGTV.

Pomysły na zagospodarowanie kawałka ziemi

Tego samego dnia ruszy nowy sezon „Polowania na ogród”. Dominik Strzelec pomoże uporządkować zagracone podwórko, czy też uratować przesuszoną trawę. Wraz ze swoją niezawodną ekipą potrzebuje zaledwie 3 dni i 10 tysięcy złotych, aby odmienić dosłownie każdą zieloną przestrzeń.

W premierowym odcinku widzowie poznają Małgorzatę i Tomasza. Małżeństwo pracuje w szpitalu. Kobieta jest z zawodu lekarzem radiologiem w szpitalu dziecięcym, natomiast on jest technikiem elektroradiologii. Po ciężkiej pracy szukają miejsca do wytchnienia. Tomek próbował samodzielnie uporządkować ogród, lecz z marnym skutkiem. Przestrzeń jest zagracona przez wiele nieużywanych rzeczy. Niektóre z nich zrobione są własnoręcznie przez właścicieli, dzięki czemu Dominiki będzie mógł wykorzystać je do swojego projektu.

„Polowanie na ogród” będzie można oglądać w niedziele o godzinie 10:30 w HGTV, od 7 marca.