Eurosport z nową oprawą graficzną

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

W poniedziałek, 10 stycznia zadebiutowała nowa oprawa audiowizualna kanałów Eurosportu: Eurosport 1 i Eurosport 2. Zmiana nastąpiła po ponad 6 latach funkcjonowania dotychczasowej identyfikacji.

Nowa oprawa zadebiutowała w poniedziałek, 10 stycznia. Odnosi się do mobilności i łączenia transmisji w telewizji z transmisjami w usłudze internetowej. Jest minimalistyczna i nawiązuje do dyscyplin sportowych, których prawa znajdują się w portfolio Eurosportu. W dżinglach reklamowych przewijają się między innymi kolarstwo, narciarstwo alpejskie czy snooker. Nowym hasłem stacji jest „Uwolnij siłę sportu”. Od dzisiaj pod logiem stacji pojawiło się ponadto odliczanie do zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie.

Eurosport - bufor

Eurosport- home of wintersport

Poprzednia oprawa audiowizualna Eurosportu była na antenie od zmiany identyfikacji marki 15 listopada 2015 roku. Wtedy też główny kanał Eurosportu zmienił nazwę z Eurosport na Eurosport 1.  W międzyczasie wprowadzano modyfikacje oprawy na czas zimowych igrzysk w Pjongczangu w 2018 roku i w Tokio w 2020 roku.