CBS Europa

Nowa oprawa i slogan kanału CBS Europa

mbog

W poniedziałek, 15 lutego wprowadzono zmiany w szacie graficznej i sloganie stacji CBS Europa. Jak informuje nadawca, nowe hasło – „Kino dobrych emocji” lepiej odzwierciedla ofertę programową kanału.

Ramówka CBS Europa skupia się przede wszystkim na komediach (m.in. „Polowanie na drużbów”, „Przypadkowy bohater”, „Rozważni i romantyczni – Klub miłośników Jane Austen”), filmach romantycznych („Mewa”, „Pokój z widokiem, Stalowe magnolie”) oraz dramatach („Manchester by the Sea”, „Żona”, „Motyl Still Alice”).

Oferta kanału jest skierowana do wszystkich tych, którzy szukają relaksującej i przyjemnej rozrywki po dniu pełnym wyzwań. CBS Europa wypełni ich czas odpoczynku kultowymi tytułami filmowymi, a także najnowszymi produkcjami. Kluczowe premiery odbywają się w godzinach największej oglądalności w weekendy – informuje nadawca.

Nowa oprawa kanału utrzymana jest w odcieniach czerwieni i czerni. Nowe hasło promocyjne – „Kino dobrych emocji” wpisano w klasyczny kinowy lightbox. Nadawca CBS Europa informuje, że nowa szata graficzna ma przypominać widzom prywatną salę kinową w domowym zaciszu.

CBS Europa należy do AMC Networks International. W portfolio międzynarodowej grupy medialnej znajduje się 10 kanałów, w tym AMC i SundanceTV.