Co za tydzień

Nowa oprawa programu „Co za tydzień”

mbog

W niedzielę, 4 lipca telewizja TVN pokaże 1000. odcinek „Co za tydzień”. Z tej okazji Olivier Janiak i jego ekipa przygotowali dla widzów niespodziankę. Na fanów czeka odświeżona, jubileuszowa odsłona programu.

„Co za tydzień” zyska nową oprawę graficzną. Odświeżona zostanie również czołówka. Pojawi się w niej utwór autorstwa kompozytorki i DJki, Rosalie.

Mówiąc od serca, „Co za tydzień”, to dla mnie nie tylko praca, lekcja zawodu, dziennikarstwa, obycia telewizyjnego, ale przygoda życia. Na planie spotkałem wielu przyjaciół, ludzi z którymi wspólnie mnóstwo przeżyliśmy i zrobiliśmy wiele dobrego. Nawet swoja żonę, Karolinę Malinowską, poznałem na planie, przeprowadzając z nią wywiad jako gwiazdą pokazu Arkadiusa w 2002 roku. Ten program to także wielu ludzi, bez których nigdy żaden odcinek by nie powstał: operatorzy, dźwiękowcy, reporterzy, kierownik produkcji Kasia Kępska, makeupiści oraz wszyscy w naszych oddziałach w Gdańsku, Katowicach czy Krakowie. Bardzo im wszystkim dziękuję i gratuluję. Te 20 lat i 1000 odcinków to nasz wspólny sukces – mówi Olivier Janiak, prowadzący „Co za tydzień” od pierwszego odcinka.

W jubileuszowym odcinku widzowie zobaczą najciekawsze fragmenty z historii programu. Przez 20 lat ekipa programu zrealizowała ponad 30 tysięcy wywiadów i odwiedziła ponad 10 tysięcy wydarzeń kulturalno-rozrywkowych. Przejechali Polskę wzdłuż i wszerz.

Jubileuszowy 1000. odcinek „Co za tydzień” już w niedzielę, 4 lipca o godzinie 12:30 w TVN.