Nowa TV pokaże „Obraz dnia” z Polsat News

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

Od 4 marca telewizja Nowa TV będzie pokazywać program informacyjny Polsat News „Obraz Dnia”. Serwis będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 7:00.

„Obraz Dnia” jest wieczornym pasmem Polsat News, w którym prezentowane są najważniejsze informacje z całego dnia. Program prowadzą m.in. Joanna Dressler, Przemysław Białkowski oraz Robert Bernatowicz. Pełny „Obraz Dnia” jest emitowany codziennie o godzinie 23:00 na antenie Polsat News. Od 18 lutego serwis informacyjny ma dodatkowe, krótkie wydanie, które pojawia się o 21:00.

Według koncesji, nadawca Nowa TV jest zobowiązany do emisji programów informacyjnych w minimalnym udziale procentowym wynoszącym 2% w tygodniu (od 06:00 do 23.00). W listopadzie 2018 roku Nowa TV wyemitowała ostatnie wydanie codziennego serwisu informacyjnego „24 godziny”. Wówczas rzecznik prasowy Grupy ZPR Media zaprzeczał informacjom o emisji informacji z anteny Polsat News.

Nie jest planowana emisja serwisu informacyjnego produkowanego przez Grupę Polsat – powiedziała Monika Polewska, rzecznik prasowy grupy ZPR Media.

Nowa TV jest stacją filmowo-rozrywkową. Kanał jest dostępny w całej Polsce w naziemnej telewizji cyfrowej w multipleksie 8. Telewizja Polsat posiada 49% udziałów w spółce TV Spektrum – nadawcy Nowa TV.