Nowe audycje i konkursy w jesiennej ramówce Radia Złote Przeboje

  • Radio
  • Agora
Autor: mbog

Od 2 września Radio Złote Przeboje zacznie grać według nowej, jesiennej ramówki. Powrócą audycje m.in. Odety Moro i Marzeny Rogalskiej. Pojawi się też nowy prowadzący – Maciej Jednoralski.

Poranny program stacji „Złote Przeboje na dzień dobry” będzie teraz rozpoczynał się o godzinie 5:00. Gospodarzem czterogodzinnego pasma pozostaje Kamil Baleja, a towarzyszyć mu będą Karolina Wasielewska, odpowiedzialna za część informacyjną i reporter programowy Mirosław Szczepanik.

Radio Złote Przeboje przygotowało też dla słuchaczy konkurs „Gra na czas”, w którym od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 słuchacze będą szukać odpowiedzi na muzyczne pytania. Trzy razy dziennie za prawidłową odpowiedź będzie można zdobyć nagrodę – tysiąc złotych.

Oprócz tego od września wieczorne audycje „Radioturniej” i „Cała muzyka”, obecne na antenie od poniedziałku do czwartku po godzinie 18:00, poprowadzą Tomasz Brhel, Piotr Jaworski i Odeta Moro.

Po wakacyjnej przerwie do ramówki Radia Złote Przeboje powróci weekendowy program Odety Moro. „Najlepszy weekend” będzie można usłyszeć w soboty po godzinie 11:00.

Na antenie Radia Złote Przeboje ponownie pojawi się także Marzena Rogalska, która przygotowała dla słuchaczy nową audycję „Rogalska i spółka”. W programie dwoje zaproszonych przez prowadzącą gości zmierzy się ze sobą w konkursach z wiedzy muzycznej. Audycja będzie nadawana w każdą niedzielę o godzinie 11:00. Premierowa odsłona programu, którego pierwszymi gośćmi będą Maciej Kurzajewski i Marta Manowska, już 8 września.

W soboty i niedziele, w godzinach 14:00-19:00 na rozrywkowe popołudnie słuchaczy Radia Złote Przeboje zaprosi nowy prowadzący – Maciej Jednoralski.

Radio Złote Przeboje - logo

Radio Złote Przeboje

Sieć kilkunastu lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory. Na antenie rozgłośni można usłyszeć największe przeboje lat 80. i 90. oraz współczesne utwory. W playliście stacji nie brakuje także klasyków z lat 60. i 70. Radio Złote Przeboje założono w 1997 roku.