Nowe audycje w ramówce Radia Nowy Świat – „Gra o Ton”, „Biforek”

  • Internet
  • Radio
Autor: rafs

Radio Nowy Świat zaprezentowało szczegóły nowych programów w swojej ramówce. Wśród nich będzie między innymi nowy program Wojciecha Manna.

Pierwszą z nowych propozycji jest audycja „Gra o Ton”. To nowy program Wojciecha Manna. Będzie on współprowadzony co tydzień przez innego młodego redaktora RNŚ. Pierwsze wydanie pojawi się na antenie Radia Nowy Świat w poniedziałek, 6 czerwca o godzinie 10:00. To audycja-zagadka, której temat w założeniu jest wielką niewiadomą. Na trop naprowadzać będą utwory muzyczne prezentowane w trakcie audycji oraz dyskusje, w których pojawią się m.in. wskazówki od pomysłodawcy tematu – czyli zaproszonego gościa.W najbliższy poniedziałek 6 czerwca pierwszą wizytę u redaktora Manna złoży Piotr Bukartyk.

W piątek wieczorem pojawi kolejna nowość, tym razem od Mikołaja Tyczyńskiego, który między 22:00 a 23:00 będzie wprowadzał słuchaczy w weekendowy nastrój w audycjiBiforek”. W niej nie zabraknie muzyki tanecznej. Piątkowe „Biforki” w Radiu Nowy Świat będą przypominać najlepsze klubowe imprezy, które miały miejsce w Nowym Jorku czy Los Angeles na przełomie lat ‘70 i‘80. Mikołaj Tyczyński wcielając się w rolę dj’a umili słuchaczom wieczór tanecznymi utworami soulu, funku i disco.

Inne zmiany w ramówce Radia Nowy Świat

Czwartkowy „Sejsmograf” Kingi Krasuskiej pojawi się we wtorki, w godzinach 22:00-24:00. Do tej pory program nadawano w czwartki o godzinie 23:00. Tego dnia natomiast w to miejsce słuchacze będą mogli usłyszeć „Powidoki” Brunona Jasieńskiego. Piątkowe spotkanie „W środku dnia” zostanie wydłużone – audycja nadawana będzie w godzinach 11:00-14:00.