Nowe sezony programów „Gogglebox. Przed telewizorem” i „Królowe życia” jesienią w TTV

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Już w poniedziałek, 31 sierpnia widzowie TTV zobaczą nowy odcinek „Gogglebox. Przed telewizorem”. Kilka dni później stacja rozpocznie emisję nowego sezonu „Królowych życia”.

Gogglebox. Przed telewizorem

W programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne. Sprawdzają, co ich wkurza, a co ekscytuje. Uczestnicy show przyglądają się nowościom telewizyjnym, a przy okazji zapewniają porcję śmiechu i rozrywki.

Jesienią widzowie zobaczą już trzynasty sezon programu. Na kanapie ponownie zasiądą m.in. Damian „Nagana”, Marek „Morus” z „Big Boyem” oraz Sylwia z przyjaciółką Ewą. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą.

Gogglebox. Przed telewizorem
fot. TTV

Program będzie można oglądać w poniedziałki o godzinie 22:00. Ponadto oprócz poniedziałkowej premiery, drugi premierowy odcinek „Goggleboxa” pojawi się od 30 września w środowe wieczory.

Królowe życia

Na antenę TTV powracają „Królowe życia” czyli osobowości, które żyją według własnego scenariusza i na swoich warunkach. Jednak nawet ich ekscentryczne perypetie nie są wolne od trosk dnia codziennego. Kłopoty ze zdrowiem, zawirowania w życiu zawodowym czy dojrzewające dzieci potrafią wywrócić wszystko do góry nogami.

Jesienią w programie zadebiutują nowe „królowe”. Sylwia, na co dzień mieszkanka Krakowa, która na przejażdżkę szybkim samochodem wydałaby każde pieniądze. W wolnym czasie często odwiedza strzelnicę, a z narzeczonym prowadzi firmę rozbrajającą bomby. Pojawi się też duet królowych z Chorzowa, Patrycja i Justyna, które dzielą życie z tym samym partnerem. Po raz pierwszy w programie zagości też reprezentacja z Trójmiasta – Ania, która kocha podróżować z ukochanym oraz Damian i Leon, duet w życiu i w pracy, którzy razem prowadzą klinikę medycyny estetycznej.

Premierowe odcinki „Królowych życia” w czwartki i piątki o godzinie 22:15 w TTV, od 3 września.