Nowe odcinki animacji „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” w Cartoon Network

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

9 października z premierowymi odcinkami powróciła amimacja „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe”. Wielka wyprawa po odnalezienie Złotego Pióra przynosi kolejne wyzwania.

Książę Ivandoe to syn szlachetnego króla, Potężnego Jelenia i wspaniałomyślnej Królowej Kristine. Pewnego dnia pojawia się ważne zadanie: trzeba odnaleźć magiczne Złote Pióro. Królewska para dobrze wie, że istnieje doskonały kandydat na przywódcę tej wyprawy, czyli dzielny książę Ivandoe. Jelonek wierzy, że jest najmężniejszy, najprzystojniejszy i najmądrzejszy pod słońcem – nie może być inaczej, skoro jest synem króla. Gdy duma czasem zwodzi głównego bohatera, w sukurs przychodzi mu giermek Bert, mały niebieski ptaszek. Wspólnie uzupełniają się charakterami i umiejętnościami, dzięki czemu znalezienie Złotego Pióra w ich wydaniu to tylko kwestia czasu.

W premierowym czwartym sezonie Ivandoe zrobi wszystko, żeby zaimponować Jezebel – księżniczce złodziei. Musi wykonać coś nieosiągalnego. Razem z giermkiem Bertem postanowią podjąć się wielkiego wyzwania: zmierzą się z potężnym kamiennym centaurem, legendarnym Centikorem. Ten groźny przeciwnik budził postrach w wielu rycerzach, ale Ivandoe nie jest zwykłym wojownikiem. Dzielny jelonek chce zdobyć magiczne łzy Centikora. Jak głosi legenda, leczą one wszystkie dolegliwości.

Nowy sezon serii „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” codziennie o godzinie 14:20 w Cartoon Network.