Wojciech Cejrowski

Nowe odcinki programu Wojciecha Cejrowskiego wiosną w TVP2

mbog

28 lutego telewizyjna Dwójka rozpocznie emisję programu „Wojciech Cejrowski – boso przez świat”. Podróżnik tym razem pokaże widzom południowoamerykańskie Peru.

Wojciech Cejrowski jest podróżnikiem, fotografem, pisarzem i publicystą. W autorskim programie oprowadza widzów po zakątkach miast południowoamerykańskich. W nowej serii „Boso przez świat” podróżnik zabierze widzów do Cuzco – Świętego Miasta Inków, które jest położone wysoko w Andach. Prowadzący pokaże, jak radzić sobie z chorobą wysokościową i co jeść w Peru.

Każdy program to ciekawa historia pełna dygresji i żartów, urozmaicona rozmowami z miejscową ludnością, prezentacją kultury ludowej i ciekawostek. Wojciech Cejrowski chętnie wchodzi w interakcje, często spiera się z tubylcami, jest dociekliwy, z humorem prezentuje swój odmienny punkt widzenia – informuje Telewizja Polska.

Programy podróżnicze Wojciecha Cejrowskiego można było oglądać w TVP 2 w latach 2007-2010. Podróżnik w przeszłości realizował również cykl „Boso” na zlecenie stacji TVN i Telewizji Puls.

Emisja „Wojciech Cejrowski – boso przez świat” w niedziele o godzinie 18:30 w TVP 2.