Nowe odcinki „Szkoły”, „19+”, „Szpitala” i „Ukrytej prawdy” w TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

18 lutego powraca premierowe pasmo paradokumentalne w TVN. Nowe odcinki seriali „Szkoła”, „19+”, „Szpital” oraz „Ukryta prawda” będą kolejno emitowane od godziny 15:30.

Szkoła

W nowym odcinku w sidła młodzieńczej miłości wpadnie jeden z licealistów, znany w szkole żartowniś. Zauroczony nową uczennicą, postanowi udawać przed nią grzecznego i poważnego chłopaka. Z podobnym oddaniem będzie zabiegał o niedostępną dziewczynę inny uczeń, który jest niepełnosprawny i porusza się na wózku inwalidzkim. Chłopak postanowi nauczyć się tańczyć dla swojej wybranki. Nastolatkom przyjdzie zmierzyć się także z poważniejszymi problemami. Ojciec jednej z licealistek przebywa w więzieniu. Mężczyzna odbywa karę za znęcanie się nad bliskimi. Dziewczynka bardzo tęskni za tatą i kiedy ten wychodzi na wolność, chce, aby wrócił do rodziny. Jej starszy brat nie daje jednak ojcu szansy. Wkrótce okazuje się, że miał rację.

„Szkoła” – fot. TVN / FOKUSMEDIA.COM

Premierowe odcinki „Szkoły” będzie można oglądać od 18 lutego, od poniedziałku do piątku o godzinie 15:30.

19+

Zgrana paczka przyjaciół z „19+” od lat wspólnie mierzy się z dorosłym życiem. Nowe odcinki serialu będą pełne zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Początek nowego sezonu to wyjście Oskara Prusa z aresztu. Jego znajomi są szczęśliwi, że odzyskali starego kumpla. Jednak Oskar nie może odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Natomiast Lucy i Arek, którzy wychowują dwóch synów, postanowią skorzystać z okazji i kupić dla siebie większe mieszkanie. Sebastian będzie walczył o względy Gosi. Irek i Iwona wciąż się kłócą, ponieważ obydwoje mają silne i nieustępliwe charaktery. Wkrótce w życiu dziewczyny wydarzy się tragedia i będzie, bardziej niż kiedykolwiek, potrzebowała wsparcia chłopaka.

19 Plus
„19+” – fot. TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL / NEWSPIX.PL

Nowe odcinki „19+” od poniedziałku do piątku o godzinie 16:30 w TVN, od 18 lutego.

Szpital

Każdy dzień dla lekarzy z krakowskiego SOR-u to nowe wyzwania i często trudne przypadki wymagające nie tylko szybkiej diagnozy, ale także indywidualnego podejścia. W nowym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, kiedy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Podczas dyskoteki jeden z klasowych chuliganów rozpylił gaz paraliżujący. Część dzieci ma jedynie podrażnione oczy, ale u niektórych występują też poważniejsze objawy. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z poruszającą historią ciężarnej samotnej matki oraz problemem mężczyzny, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

Szpital
„Szpital” – fot. TVN / FOKUSMEDIA.COM

„Szpital” od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00, od 18 lutego.

Ukryta prawda

„Ukryta prawda” jest emitowana na antenie TVN od siedmiu lat. Serial, w tym sezonie, będzie świętować emisję 1000. odcinka. W najnowszym sezonie poznamy 28-letnią Darię, która odziedziczyła stary dom na wsi po zmarłej ciotce. Niedługo później dowiaduje się o klątwie, jaka ciąży na budynku. W mieszkaniu zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Wśród bohaterów znajdzie się również Karol, którego rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Niedoświadczony 27-latek zostaje zmuszony do przejęcia rodzinnego biznesu. Pojawi się także były dziennikarz Jacek, który musiał zrezygnować z pracy z powodów zdrowotnych. Od tego czasu jego żona coraz gorzej go traktuje – poniża i stosuje przemoc psychiczną.

Ukryta prawda
„Ukryta prawda” – fot. TVN / Cezary Piwowarski

Nowe odcinki „Ukrytej prawdy” od 18 lutego, od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00.