Zakochani po uszy

Nowe odcinki serialu „Zakochani po uszy” od września w TVN 7

mbog

We wtorek, 1 września telewizja TVN 7 rozpocznie emisję nowych odcinków serialu „Zakochani po uszy”. W kolejnym sezonie pojawią się nowe postaci, które wpłyną na losy dotychczasowych bohaterów.

Nowy sezon „Zakochanych po uszy” to kontynuacja miłosnych perypetii i życiowych zawirowań znanych z poprzednich serii bohaterów. W życiu Asi i Piotra szykuje się wiele zmian. Wszystko wskazuje na to, że do ich życia w końcu zawita szczęście i harmonia.

Wiele wydarzy się również w życiu Sylwii, która jak zwykle zaskoczy wszystkich swoimi decyzjami. Można powiedzieć, że na własne życzenie wywróci swoje życie do góry nogami i będzie bardzo zaskoczona jak bardzo ją to zmieni.

Sylwia (Kamila Kamińska)
W nowych odcinkach Sylwia wciąż będzie uciekała przed policją – fot. TVN / FokusMedia.com.pl

Widzowie zobaczą również, jak potoczą się losy Sonii, Tymona i Bartka, dla których poprzedni sezon zakończył się tragicznie. Sonia będzie musiała stanąć przed trudnym wyborem, który zaważy na losach wielu osób.

Tymon (Patryk Pniewski) i Klaudia (Katarzyna Sawczuk)
Tymon i Klaudia – fot. TVN / FokusMedia.com.pl

Nowi bohaterowie

W nowym odcinkach w życiu Bartka niespodziewanie pojawi się urocza i żywiołowa Hanka (Weronika Dzierżyńska), która jak nikt inny potrafi ściągnąć na siebie kłopoty, ale potrafi być także oddaną przyjaciółką. Widzowie Siódemki poznają również dwóch braci – Michała (Jędrzej Hycnar) i Antka (Michał Kurek), którzy zostali ciężko doświadczeni przez los. Michał jest znajomym Asi i rodziny Popielów. Jego kiepska sytuacja materialna zmusza go do podejmowania bardzo nietypowych prac.

Hanka (Weronika Dzierżyńska) i Michał (Jędrzej Hycnar)
W serialu pojawią się nowe postaci: Hanka (Weronika Dzierżyńska) i Michał (Jędrzej Hycnar) – fot. TVN

Akcja serialu bez zmian toczy się w Krakowie. Za produkcję odpowiada Krystyna Lasoń. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, a odcinki reżyserują Regina Zawadzka, Arkadiusz Luboń, Monika Szczęsna-Jurga i Marcin Solarz.

Nowe odcinki serialu „Zakochani po uszy” od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30 w Siódemce, od 1 września.