Nowy magazyn „PitBike.tv” od 24 lutego w Motowizji

  • Telewizja
Autor: mbog

24 lutego stacja Motowizja wyemituje pierwszy odcinek magazynu dla wielbicieli jednośladów – „Magazyn PitBike.tv”. Kamery programu pokażą najważniejsze wydarzenia i miejsca, które liczą się w polskim środowisku sportowym, skupionym wokół pit bike.

W pierwszym odcinku widzowie zobaczą relację z off-roadowej kolebki pit bike, czyli Toru Głażewo w Bydgoszczy. Dla widzów został zrealizowany również reportaż z testów motocykli do flat tracku, który za oceanem przeżywa swój renesans. Główna zasada tego sportu jest prosta: jazda w poślizgu, który umożliwia utrzymywanie jak największej prędkości. Zastosowanie się do niej daje nie tylko szansę na zwycięstwo, ale również adrenalinę i frajdę zawodnikom oraz widowni.

W poniedziałkowy wieczór „Magazyn PitBike.tv” zaprezentuje także reportaż z „Turnieju o Puchar Prezesa Porzeraczy Puul”, który jest najstarszą imprezą sportową zawodników pit bike w Polsce. Zawody są organizowane po raz jedenasty. W szalonych, pełnych wrażeń wyścigach biorą udział głownie mechanicy żużlowi.

„Magazyn PitBike.tv” będzie emitowany raz w miesiącu na antenie Motowizji. Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć 24 lutego, w poniedziałek o godzinie 22:00.

Logo Motowizja

Motowizja

Telewizja kierowana dla wielbicieli czterech oraz dwóch kółek. Motowizja rozpoczęła nadawanie 15 stycznia 2014 roku. Kanał Obecnie posiada w swojej ofercie ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 europejskich i amerykańskich formatów.