Nowy podcast Gazeta.pl o pokoleniu „Z”

rafs

Portal Gazeta.pl rusza z podcastem „Zetka z Zetką” o pokoleniu obecnych dwudziestolatków, zwanym również „pokoleniem „Z”.  Odcinki będą publikowane co środę.

Cykl podcastów „Zetka z Zetką” powstał, aby pokazać, jak dzisiejsi dwudziestolatkowie patrzą na świat. Rozmowy Agaty Porażki, dziennikarki serwisu Weekend.Gazeta.pl i jej gości będą dotyczyły różnych ważnych spraw takich, jak praca, podróże, zdrowie, religia czy kultura. Zarówno prowadząca, jak i wszyscy jej rozmówcy należą do pokolenia Z.

Jak zrozumieć „Zetki”? Najlepiej zacząć ich słuchać. Mają naprawdę dużo do powiedzenia. Dlatego oddajemy im głos. Z podcastu „Zetka z Zetką” dowiecie się, co myślą m.in. na temat religii, edukacji, polityki oraz ich przyszłości w Polscezapowiada Anna Budyńska, redaktorka naczelna magazynu Weekend.Gazeta.pl.  

Moje pokolenie zdążyło już obrosnąć wieloma mitami. Jeśli chcecie zrozumieć „Zetki”, zacznijcie im zadawać pytania. I aktywnie słuchajcie, co odpowiadajądodaje Agata Porażka, prowadząca podcast „Zetka z Zetką”.

Odcinki podcastu „Zetka z Zetką”

Pierwszy odcinek można słuchać już od środy, 1 czerwca br. Pierwszym gościem była Magda Piotrowska, która prowadzi na Instagramie profil crush_on_trash, pokazujący m.in. jak kreatywnie wykorzystuje odpady lub zagląda do śmietników swoich sąsiadów i segreguje ich śmieci. W rozmowie z Agatą Porażką opowie także o swoim stosunku do alkoholu, pracy i pieniędzy

Cykl „Zetka z Zetką” składa się z kilkunastu podcastów, które będzie można odsłuchać zarówno na stronie Gazeta.pl, jak i w Spotify.