Nowy podcast o wyborach od TOK FM

  • Radio
  • Agora
  • Eurozet
Autor: rafs

Nowy podcast wyborczy od radia TOK FM i kolektywu Outriders.

Będzie się on nazywał „Świat wyborów”. W programie prowadzący – Anna i Jakub Górniccy – w każdym odcinku przyjrzą się wybranym kampaniom wyborczym na świecie. Podcast ma odsłaniać kulisy kampanii wyborczych na całym świecie. W zamyśle autorów pokazuje manipulacje, kłamstwa i socjotechniki wykorzystywane przez polityków i spin doktorów — tak, by je rozpoznać i się przed nimi obronić. Prowadzący, razem z zaproszonymi gośćmi, przyjrzą się głosowaniom, referendom i elekcjom m.in. w takich krajach, jak Czechy, Stany Zjednoczone, Korea Południowa czy Brazylia.

Kiedy premiera podcastu „Świat wyborów”?

Premiera pierwszego odcinka odbędzie się w środę 27.09 o godz. 12:00. Podcast będzie dostępny dla subskrybentów TOK FM Premium (na tokfm.pl oraz w aplikacji mobilnej TOK FM) oraz patronów i patronek kolektywu Outriders.

Kim są autorzy podcastu „Świat wyborów”?

Anna i Jakub Górniccy to założyciele Outriders, kolektywu reporterskiego opowiadającego o świecie za pomocą multimedialnych i interaktywnych projektów wyróżnianych przez kapituły takich nagród, jak European Press Prize, One Media Award czy Grand Press. Tworzyli reportaże m.in. z Ukrainy, Turcji, Sri Lanki, Kenii czy Amazonii. Pasjonaci świata, mediów i technologii. Laureaci Paszportu Polityki w kategorii Kultura Cyfrowa.