Nowy program Beaty Sadowskiej w Onecie

  • Internet
  • Onet
Autor: mbog

7 marca o godzinie 14:00 w Onecie będzie można obejrzeć pierwszy odcinek nowego programu „Dobry start”. Prowadząca, Beata Sadowska podzieli się w nim wskazówkami na temat zdrowego trybu życia oraz dobrej kondycji. Program składa się z 4 odcinków, kolejne pojawią się w Onecie w następne czwartki.

W programie „Dobry start” Beata Sadowska podpowie, jak dobrze zacząć dbanie o różne aspekty swojego zdrowia i samopoczucia. Zaproszeni eksperci opowiedzą o tym, co powinniśmy robić, chcąc zadbać o swoją odporność, kości, skórę, kondycję czy samopoczucie psychiczne.

Beata Sadowska pracę dziennikarską rozpoczęła w Radiu Kolor. Przez ponad 20 lat zdobywała doświadczenie w: TVN, TVP, MTV Polska, Viva! oraz Radio Zet. Po odejściu z telewizji i radia, Beata Sadowska zniknęła na kilka lat z mediów. Aktualnie prowadzi bloga, na którym motywuje czytelników do działania i podejmowania próby metamorfozy i zadbania o siebie.

Tęskniłam za mediami, jednak dziś preferuję je w nieco innej formie. Wybrałam internet, bo daje mi
elastyczność i pozwala pogodzić pracę z byciem mamą. W Onecie nie muszę z niczego rezygnować, mogę za to rozwijać swoje pasje i robić to, co kocham. „Dobry Start” będzie o tym jak zacząć o siebie dbać, by nie zwariować. Wszystko w duchu slow life i połączeniu aktywności ze zdrową dietą – powiedziała Beata Sadowska, prowadząca program „Dobry start”

Program „Dobry start” można oglądać od 7 marca, w czwartki o godzinie 14:00 w Onecie.