Nowy program „Kto odmówi pannie młodej?” od września w TVN7

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W piątek, 18 września widzowie Siódemki zobaczą pierwszy odcinek nowego programu „Kto odmówi pannie młodej?”. Każdy odcinek to historia odważnej kobiety, która bierze los w swoje ręce, prosząc wybranka, żeby się z nią ożenił.

W formacie „Kto odmówi pannie młodej?” („Marry me now”) role się odwracają – kobiety zaskoczą swoich partnerów niespodziewanymi oświadczynami. Kawaler będzie miał dosłownie chwilę na podjęcie decyzji o ślubie. Na parę młodą w sali weselnej będzie już czekała rodzina i przyjaciele. Widzowie przekonają się, czy kandydat na męża odmówi i jak zareaguje na całą sytuację rodzina. Dziewczynom w trakcie całego procesu towarzyszyć będzie Gosia Ohme, gospodyni programu.

„Kto odmówi pannie młodej?” to pełen emocji format, w którym przełamujemy schematy i zrywamy z tradycyjnymi rolami w związku. To niezwykły program o relacjach, uczuciach i nadziei. Przejmujące historie bohaterów, odważne dziewczyny i ich bliscy. Jesteśmy przekonani, że widzowie pokochają ten format za jego autentyczność i dramaturgię każdego odcinka. Nasze bohaterki to bardzo silne i odważne kobiety! Osobiście mam nadzieję, że nikt nie odmówi pannie młodej – mówi Kasia Mazurkiewicz, szefowa Siódemki.

Program realizowany jest na licencji Armoza Formats. Producentem wykonawczym jest Starry Televizor.

„Kto odmówi pannie młodej?” od 18 września w TVN 7. Emisja w piątki o godzinie 20:00. Nadawca planuje zrealizować 10 odcinków programu.