Nowy program „Rośliny dla zielonych” w TVN Style

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Stacja TVN Style przygotowała nowy program poradnikowy dotyczący roślin. W produkcji „Rośliny dla zielonych” Magda Psiuk dokona zielonej metamorfozy tarasów i balkonów.

W programie widzowie dowiedzą się, jakie rośliny są odpowiednie na taras i jak o nie dbać. Ponadto prowadząca opowie o wymaganiach kwiatów, a także przedstawi pomysły na aranżację miejsc.

Jesteśmy pewni jednego – dzięki naszej specjalistce każdy będzie mógł zaprzyjaźnić się na nowo z zielenią i poczuć w swoim domu świeży powiew – informuje nadawca w komunikacie.

Nowa prowadząca TVN Style – Magda Psiuk to pasjonatka natury oraz właścicielka firmy, która przekształca mieszkania, biura i sklepy w zielone oazy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wie wszystko o kompozycji, aranżacji, kolorach i roślinach. W swoim programie pokaże jak samodzielnie wykonać niektóre elementy dekoracyjne na taras oraz udowodni, że nie trzeba na to wszystko wydawać fortuny.

Pierwszy odcinek programu „Rośliny dla zielonych” będzie można obejrzeć w sobotę, 17 kwietnia o godzinie 15:00 w TVN Style.