Nowy sezon „19+” wiosną w TVN7. Odcinki prapremierowo w Player.pl

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

22 lutego na antenę TVN 7 z premierowymi odcinkami powróci serial „19+”. Produkcja opowiada o paczce przyjaciół, którzy wspólnie wchodzą w dorosły świat.

Pandemia COVID-19 daje się we znaki bohaterom serialu. Sara wpada w problemy finansowe, prowadzenie Scarface stało się nierentowne. Dziewczyna zastanawia się nad zamknięciem pubu. Jednak z pomocą przychodzą przyjaciele, którzy postanawiają zorganizować nielegalną imprezę taneczną.

Problemy finansowe również u Moniki i Krzyśka. Chłopakowi udało dostać się pracę w korporacji. Jednak już pierwszego dnia wdaje się w konflikt z szefową i współpracownikami. Natomiast Monika, która obawia się zwolnienia z posady w hostelu, postanawia sprzedać swoje komórki jajowe.

Tymczasem Zuza zauważa, że Monika Zarzycka podrywa Adriana. Zaczyna być zazdrosna o swojego chłopaka. Ostatecznie, mimo ostrzeżeń lekarza, postanawia przeprowadzić się z Dietla do babci, która mieszka w Warszawie. Zuza w czasie podróży zaczyna przedwcześnie rodzić. Sytuacja pandemiczna nie pomaga młodym rodzicom.

Natomiast Magda wciąż przeżywa odejście Ali. Wsparcie jej okazuje Doris, która niespodziewania zakochuje się w dziewczynie. Nowa para urządza imprezę z nieznajomymi na Felicjanek. Cała sytuacja nie podoba się Lenie. Magda postanawia wyprowadzić się z mieszkania, zostaje bez dachu nad głową.

Wyrzucenie Magdy z mieszkania postanawia wykorzystać Iwona. Razem ze swoim chłopakiem, Wojtkiem wprowadza się na Felicjanek. Od razu między Leną i Wojtkiem nawiązuje się sympatia, a wspólne medyczne zainteresowania tylko ją pogłębiają. Filip i Iwona zaczynają być zazdrośni.

Problemy również w związku Gosi i Sebastiana spowodowane przez kuzyna dziewczyny – Mateusza. Jedna z niezbyt przyjemnych rozmów obu chłopaków kończy się dla jednego pobytem na komisariacie, a drugiego w szpitalu.

19 plus
Koronawirus w pubie u Arka? – fot. TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Nowe odcinki „19+” od 22 lutego, od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:00 w TVN 7. Prapremierowo serial jest już dostępny w serwisie Player.pl.