Nowy sezon „Kabaretu na żywo” od niedzieli w Polsacie

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mtom

Dzisiaj o 22:05 na antenie Polsatu rusza czwarty sezon „Kabaretu na żywo”. Nowością w programie będzie cotygodniowy skecz autorstwa Roberta Górskiego. Pierwszy premierowy odcinek zostanie wyemitowany wyjątkowo o 22:05. Od 11 marca program będzie emitowany o stałej porze – o 21:05.

Wprowadzamy nowy początek, tzw. „przedskeczyk”. Co tydzień Robert Górski, najlepszy z tekściarzy, będzie pisał otwarcie, czyli skecz o najważniejszym wydarzeniu, o którym mówi cała Polska – zapowiada Beata Harasimowicz, reżyser programu.

Jak zwykle będziemy mieć największe gwiazdy i same premiery. Będziemy komentować wszystko od razu, bo to jest „Kabaret na żywo” – dodaje.

Tej wiosny na scenie programu wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju z Robertem Górskim na czele, Smile i Ani Mru Mru, Kabaret Skeczów Męczących i Kabaret Młodych Panów, Kabarety Zachodni, Nowaki i Jurki oraz damy kabaretowej sceny Katarzyna Pakosińska i Ewa Błachnio. Swoje satyryczne oblicze odkryje Sławomir, Kabaret Paranienormalni pojawi się w nowym składzie, a Kabaret na Koniec Świata – w nowej, zaskakującej roli.