Dominik Strzelec

Nowy sezon programu „Polowanie na ogród” jesienią w HGTV

mbog

6 września widzowie HGTV zobaczą pierwszy odcinek nowego sezonu „Polowania na ogród”. Dominik Strzelec ponownie dokona metamorfozy ogrodów.

W programie „Polowanie na ogród” Dominik Strzelec ma 3 dni i 10 tysięcy złotych, aby odmienić wygląd ogrodu bohaterów odcinka. W walce ze zniszczoną trawą, zaniedbanymi drzewami i kostką chodnikową w katastrofalnym stanie pomoże mu jego ekipa.

„Polowanie na ogród” to również seria pełna pomysłów, porad i inspiracji. Twórcy programu chcą pokazać, że nawet niewielki ogródek może dobrze wyglądać. Ponadto prowadzący podpowiada, jakie rośliny są odpowiednie do różnych typów terenu – które powinny rosnąć obok siebie, które potrzebują dużo słońca, a które cienia. W programie nie brakuje również porad dotyczących dekoracyjnych elementów ogrodów takich jak oczka wodne, fontanny itp.

W pierwszym odcinku Dominik Strzelec pomoże młodemu małżeństwu, które spodziewa się dziecka – Adrianowi i Karolinie. Całe życie marzyli o swoim ogrodzie. Jednak własna zielona przestrzeń nieco ich przerosła. Zdecydowanie nie wygląda tak, jak sobie to wymarzyli. W ogrodzie pojawił się problem z odprowadzeniem wody, a dekoracje i rośliny w rogach ogrodu okazały się problemowe.

„Polowanie na ogród” w niedziele o godzinie 10:30 w HGTV, od 6 września.